zainstaluj flash!

Get Adobe Flash player

taekwondo wesołek taekwondo wtf
taekwondo w kórnikutaekwondokórniktaekwondo kórniktaekwondo kórniktaekwondo kórnik tkd kórnik

Grupa I (dzieci 6-9 lat)


Grupa początkująca, do której trafiają wszyscy i pierwszy raz spotykają się ze sportem taekwondo. Również tu trafiają osoby z innych sportów walki. Po okresie adaptacyjnym (dla każdego inny okres treningu) przechodzimy do grupy II zaawansowanej dzieci.

Czytaj więcej...

Grupa II (dzieci 8-11 lat)


Grupa zaawansowana dzieci, do której trafiają dzieci od 7 kup (po okresie min 1 roku treningu). Dzieci trenują na średnim poziomie stopni uczniowskich. Wdrażane są elementy rywalizacji sportowej, nauczamy układów formalnych (poomse) i samoobrony. Po około dwóch latach treningu w tej grupie zawodnik przygotowany jest do przejścia do grupy III - sportu wyczynowego.

Czytaj więcej...

Grupa III (młodzież 12-18 lat)


Grupa zaawansowana młodzieży, do której trafiają zawodnicy objęci rywalizacją Sportu Młodzieżowego. Główny akcent treningu postawiony jest na udział w zawodach sportowych. Trening prowadzony jest na dużych obciążeniach. Od zawodników wymaga się posiadania wysokim umiejętności technicznych.

Czytaj więcej...

Grupa IV ( młodzież i dorośli od 19 lat i wyżej)


Grupa dorosłych, do której trafiają osoby trenujące taekwondo rekreacyjnie, inaczej taekwondo tradycyjne. Uczestnicy zajęć to zarówno kobiety jak i mężczyźni w wieku 20-50 lat. Główny akcent treningu to sprawność ogólna, techniki tradycyjne, samoobrona. W tej grupie nauczamy walki ulicznej i technik z innych sportów walki: judo, kick boxnikgu, boksu, karate itp. Już trenująca grupa osób dorosłych, tworzy niepowtarzalną atmosferę.

Czytaj więcej...

Copyright© 2012 www.oaza-kornik.pl Made by Patryk Szablewski. All rights reserved!